☎️ 0212 883 05 09 Beyaz Eşya Servisi

Samsung Servisi – Bosch Servisi – Vestel Servisi – Arçelik Servisi – Beko Servisi – Altus Servisi – Franke Servisi – Siemens Servisi

beyaz-esya-servisis

Beylikdüzü Arçelik Servisi beyaz eşyalar için teknik servis hizmeti verir.olarak uzman ekibimiz ile 7/24 Beylikdüzü semt ve mahallelerine hizmet vermekteyiz. 0212 883 05 09

Bakımları yapılması gereken beyaz eşyaların Beylikdüzü Arçelik Servisi tarafından bakımları yapılır. Bakım zamanı geldiğinde bakımları yapılmayan beyaz eşyalar zamanla ciddi hasarlara neden olabilirler. Bu nedenle beyaz eşyaların bakımlarını yapmak çok önemlidir.

Beylikdüzü beyaz eşya yetkili servisi sayesinde beyaz eşyalar daha uzun süre kullanılıyor. Beylikdüzü beyaz eşya servisi beyaz eşyaların yıllık bakımlarını yaparak, beyaz eşyaların kullanım ömrünün uzamasını sağlıyor.

Düzenli bakımları yapılmayan beyaz eşyalar kullanıcılara bazı sorunlar çıkarmaktadır. Bu nedenle klima, çamaşır makinesi, kurutma makinesi ve bulaşık makinesi gibi eşyaların düzenli olarak bakımlarının yapılması gerekmektedir. Bakım yapmak beyaz eşyaların kullanım ömrünü uzatır.

Beylikdüzü Arçelik Bulaşık Makinesi  Servisi

Beylikdüzü Arçelik Bulaşık Makinesi  Servisi olarak bulaşık makinelerinin de düzenli bakım ve onarımlarının yapılması gerekmektedir. Bulaşık makineleri filtreleri zaman içerisinde tıkanabilir ve temizleme işlemini tam anlamıyla gerçekleştiremez. Makinelerinin temizliğinin yapılmasının ardından yılda en az bir defa da Arçelik Bulaşık Makinesi  Servisi tarafından bakımları yapılmalıdır.

Beylikdüzü Arçelik Buzdolabı  Servisi

Beylikdüzü Arçelik Buzdolabı  Servisi olarak buzdolabı bakım ve onarımlarını gerçekleştirmekteyiz. Beyaz eşya seçerken, enerji tasarrufu, boyu ve kapasitesi belirleyici olan kriterlerdendir. Arçelik Buzdolabı  Servisi olarak bu yazıda beyaz eşya türleri içerisinden buzdolabı içinde bakım ve onarım servis hizmeti vermekteyiz.

Beylikdüzü Arçelik Çamaşır Makinesi  Servisi

Çamaşır makinelerine düzenli olarak bakım yapmak çok önemlidir. Düzenli bakım yapılan makineler hem kıyafetlerin temiz yıkanmasını engellemez hem de makinenin daha uzun süre kullanımını sağlar. Düzenli bakımı yapılmayan makinelerde zamanla küf ve bakteri oluşumu başlar. Bu durumda temizlenmesi rağmen çamaşırlarda kötü koku oluşmasına neden olur. Bu durum kullanıcıları özellikle yıkadığı çamaşırların temizliği ile övünen ev hanımlarını oldukça rahatsız eder. Arçelik Çamaşır Makinesi  Servisi tarafından çamaşır makinelerinin belirli aralıklarla bakımlarının yapılması gerekir. Teknik bakımları  Servisin yapması ne kadar önemliyse kullanıcı tarafından günlük bakımların yapılması da oldukça önemlidir.

Beylikdüzü Arçelik Kurutma Makinesi  Servisi

Kurutma makineleri özellikle çamaşır kurutmak için balkonu ya da bahçesi olmayan insanların kurtarıcısı bir cihazdır. Hem yerden hem de zamandan tasarruf etmeyi sağlar. Arçelik Kurutma Makinesi  Servisi kurutma makinelerinin bakım ve onarım ihtiyaçlarını sağlar.

Beylikdüzü Arçelik Klima  Servisi

Öncelikle klima bakımlarına önem verin, güvendiğiniz firmalarla çalışın. Su kullanan sistemlerde, klimanın su haznesindeki su günde en az birkaç kez değiştirilmeli, su haznesinin temizliğine özen gösterilmelidir. Klimaların derecelerini çok düşük seviyelere ayarlamayın. Klima ısı derecesini seçerken dış ortamla iç ortam arasındaki ısı farkının %20’den veya 8-10 dereceden fazla olmamasına özen gösterin. Örneğin dış ortamdaki hava sıcaklığı 40 dereceyse klima ayarı en düşük 30-31 derece olmalıdır. İnsan vücudunun iç ısısı 37-38 derecedir. Bulunulan ortamın ısısı bu değerin %30’undan daha soğuksa giyinerek vücut ısınızı korumamız gerekir. Yaz günlerinde ince giysiler giyildiği için bulunulan ortamın ısısının 26 dereceden daha soğuk olması hastalıklara davetiye çıkarır.

Yaptığımız bütün parça değişimi ve parça tamiri işlemlerine 1 yıl garanti ve bakım hizmeti veriyoruz.

Beylikdüzü Arçelik Beyaz Eşya  Servisi Hizmet Noktaları

Adnan Kahveci Arçelik Servisi

Barış Arçelik Servisi

Beylikdüzü osb Arçelik Servisi

Büyükşehir Arçelik Servisi

Cumhuriyet Mahallesi Arçelik Servisi

Dereağzı Arçelik Servisi

Gürpınar Arçelik Servisi

Kavaklı Arçelik Servisi

Marmara Mahallesi Arçelik Servisi

Sahil Mahallesi Arçelik Servisi

Yakuplu Arçelik Servisi

 

1 Comment

Leave A Reply