☎️ 0212 883 05 09 Beyaz Eşya Servisi

Samsung Servisi – Bosch Servisi – Vestel Servisi – Arçelik Servisi – Beko Servisi – Altus Servisi – Franke Servisi – Siemens Servisi

beyaz-esya-servisis

Esenyurt Altus Servisi beyaz eşyaların bakımlarını yapar. 0212 883 05 09

Uzun süreli kullanımda bakım yapılması gereken beyaz eşyalar mutlaka bir teknik servis tarafından kontrol edilmelidir. Esenyurt Altus Servisi beyaz eşyaların bakım ve onarımlarını yapar.

Esenyurt beyaz eşya yetkili servisi sayesinde beyaz eşyalar daha uzun süre kullanılıyor. Esenyurt beyaz eşya servisi beyaz eşyaların yıllık bakımlarını yaparak, beyaz eşyaların kullanım ömrünün uzamasını sağlıyor.

Esenyurt Altus Servisi hizmeti veren yetkili servis olarak evde beyaz eşyalarınıza nasıl bakım yapacağınızı bu yazıda sizin için açıklayacağız.

Esenyurt Altus Klima Servisi: Klima Temizliği Nasıl Yapılmalıdır?

Esenyurt Altus Klima Servisi olarak söylemeliyiz ki mutlaka klimalarınızın filtrelerini düzenli olarak temizlemelisiniz. Aksi halde klimanızın ömrü erken bitecektir ve sık sık arıza meydana gelecektir.

Klimaların filtre temizliği esnasında dikkat edilmesi gereken iki husus bulunmaktadır. Bunlardan ilki; hava akımını destekleyen filtrelerin kurutulmasında güneşte kurutma veya asılarak kurutma yöntemlerinin uygulanmasıdır. Hava filtrelerinin temizliğinde ise; elektrik süpürgesi yardımıyla tozdan arındırdıktan sonra musluk altında yıkama işlemi yapılır. (Su sıcaklığının 50 dereceyi geçmemesi gerekir.) Filtreler yıkanırken çitilenmemelidir. Tam bir kurutma işlemi sağlanmalıdır ve klimalar hiçbir şekilde filtresiz çalıştırılmamalıdır.

Esenyurt Altus Bulaşık Makinesi Servisi: Bulaşık Makinesi Temizliği Nasıl Yapılmalıdır?

Bulaşık makinelerinin içini temizlemek için en etkili yöntem temizleyici kullanarak çalıştırmaktır. Bulaşık makineleri temizleyici kullanılarak temizlendiğinde hem filtreleri hem de içeride bulunan kireç temizlenir.

Bulaşık makinesini temizleyici ile çalıştırmak için bu adımları izleyebilirsiniz; Bulaşık makinenizi boşaltın ve filtre kısmındaki yiyecek kalıntılarını çıkarın. Gerekirse püskürtme kollarını temizleyin. En az 65°C’lik bir program seçin ve makineyi çalıştırın. 30 dakika sonra makineyi dikkatlice açın. Makine Temizleyiciyi çatal kaşık sepetine boşaltın veya bulaşık makinesi içine yayın. Programı sonuna kadar çalıştırın.

Esenyurt Altus Çamaşır Makinesi Servisi: Çamaşır Makinesi Temizliği Nasıl Yapılmalıdır?

Öncelikle çamaşır makinelerinin dış temizliğini düzenli olarak yapmanız gerekmektedir. Çamaşır makinenizin dışını nemli bir bez yardımıyla temizleyebilirsiniz. Eğer bu yeterli olmuyorsa, suya biraz deterjan ekleyebilirsiniz. Deterjanlı bezle sildikten sonra, bir kere de duru suyla silin ve makineyi kurulayın. Çamaşır makinelerinin en çok temizliğe ihtiyacı olan alanlarından biri de deterjan gözüdür. Deterjan gözü; birikme, tortulanma ve küflenme oluşabilecek bir alandır. Deterjanın alındığı kısım olduğundan bu bölümün temizliğine özellikle özen göstermelisiniz. Deterjan gözünün temizliği oldukça basittir. Çünkü bu parça çıkarılabilen bir parçadır. Çıkan bu parça bir bez ile silinebilir ya da tortulanma varsa eğer suyla yıkanılabilir. Küflenme oluşmuşsa bir fırça yardımıyla küfü temizleyin. Dilerseniz bu parçayı bulaşık makinesinde de yıkayabilirsiniz. Fakat deterjan gözünü mutfak eşyalarıyla birlikte yıkamayın. Deterjan gözünün koyulduğu gözü de bir bez yardımıyla temizleyin.

Esenyurt Altus Buzdolabı Servisi: Buzdolabı Temizliği Nasıl Yapılmalıdır?

Sürekli yiyeceklerimizi içinde bulundurduğumuz buzdolapları mutlaka temiz tutulmalıdır. Sağlık ve hijyen açısından bu durum çok önemlidir. Esenyurt Altus Buzdolabı Servisi olarak buzdolaplarının mutlaka temiz tutulmasının altını çizmekteyiz. Buzdolabında hijyeni sağlamanın diğer yolları ise şu şekilde; Düzenli olarak temizlenen buzdolabının temizlik esnasında mutlaka fişi çekilmelidir. Yiyecekler aralarında hava sirkülasyonu olacak şekilde dizilmelidir ve olması gerekenden fazla doldurulmamalı, yiyecekler sıkıştırılmamalıdır. Çalışma ayarları seçilirken mutlaka mevsime uygun ayarlanmalıdır. Fazla yüksek ya da düşük ayarlanan dolaplar, hem enerji hem de verimlilik açısından sorun çıkarabilir. Eskiyen raflar ve lastikler mutlaka Altus Servisi tarafından değiştirilmelidir.

Esenyurt Altus Kurutma Makinesi Servisi: Kurutma Makinesi Temizliği Nasıl Yapılmalıdır?

Kurutma Makinesi temizliği içlerinde en basit olanıdır. Oldukça zahmetsiz ve uğraş gerektirmeyen bir işlemdir. Esenyurt Altus Kurutma Makinesi Servisi olarak, kurutma makinenizin içindeki tamburu ıslak bir bez ve sirke bazlı temizlik solüsyonu ile silmenizin yeterli olacağını söyleyebiliriz.

Servisimiz, buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi, klima ve kombi gibi beyaz eşyalara servis hizmeti sağlar. Beyaz eşyalarınız ve kombileriniz ile ilgili her konuda bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Esenyurt Altus Beyaz Eşya Servisi Hizmet Noktaları

Esenyurt Altus Servisi

Akçaburgaz Mahallesi Altus Servisi

Akevler Mahallesi Altus Servisi

Akşemseddin Mahallesi Altus Servisi

Ardıçlı Mahallesi Altus Servisi

Aşık Veysel Mahallesi Altus Servisi

Atatürk Mahallesi Altus Servisi

Bağlarçeşme Mahallesi Altus Servisi

Balıkyolu Mahallesi Altus Servisi

Barbaros Hayrettin Paşa Mahallesi Altus Servisi

Battalgazi Mahallesi Altus Servisi

Cumhuriyet Mahallesi Altus Servisi

Çınar Mahallesi Altus Servisi

Esenkent Mahallesi Altus Servisi

Fatih Mahallesi Altus Servisi

Gökevler Mahallesi Altus Servisi

Güzelyurt Mahallesi Altus Servisi

Hürriyet Mahallesi Altus Servisi

İncirtepe Mahallesi Altus Servisi

İnönü Mahallesi Altus Servisi

İstiklal Mahallesi Altus Servisi

Koza Mahallesi Altus Servisi

Mehmet Akif Ersoy Mahallesi Altus Servisi

Mehterçeşme Mahallesi Altus Servisi

Mevlana Mahallesi Altus Servisi

Namık Kemal Mahallesi Altus Servisi

Necip Fazıl Kısakürek Mahallesi Altus Servisi

Orhan Gazi Mahallesi Altus Servisi

Osmangazi Mahallesi Altus Servisi

Örnek Mahallesi Altus Servisi

Pınar Mahallesi Altus Servisi

Piri Reis Mahallesi Altus Servisi

Saadetdere Mahallesi Altus Servisi

Selahaddin Eyyubi Mahallesi Altus Servisi

Sultaniye Mahallesi Altus Servisi

Süleymaniye Mahallesi Altus Servisi

Şehitler Mahallesi Altus Servisi

Talatpaşa Mahallesi Altus Servisi

Turgut Özal Mahallesi Altus Servisi

Üçevler Mahallesi Altus Servisi

Yenikent Mahallesi Altus Servisi

Yeşilkent Mahallesi Altus Servisi

Yunus Emre Mahallesi Altus Servisi

Zafer Mahallesi Altus Servisi

Hizmetlerimiz

Esenyurt Altus beyaz eşya servisi ,

Altus çamaşır makinesi servisi ,
Altus bulaşık makinesi servisi ,
Altus buzdolabı servisi ,
Altus klima servisi ,
Altus televizyon servisi ,

 

Leave A Reply