☎️ 0212 883 05 09 Beyaz Eşya Servisi

Samsung Servisi – Bosch Servisi – Vestel Servisi – Arçelik Servisi – Beko Servisi – Altus Servisi – Franke Servisi – Siemens Servisi

beyaz-esya-servisis

Kartal Beko Servisi olarak uzman ekibimiz ile 7/24 Kartal semt ve mahallelerine hizmet vermekteyiz.

 

Kartal Beko Buzdolabı Servisi , Kartal Beko Çamaşır Makinası Servisi , Kartal Beko Bulaşık Makinası Servisi , Kartal Beko Kombi Servisi , Kartal Beko Ankastre Servisi  , Kartal Beko Fırın Servisi ürünlerinin tamir ve bakımını yapmaktayız. Tamir ve bakım bölümünde çalışan personellerimiz alanlarında uzman ve etkin kişilerdir.

Beyaz Eşya Teknik Servis olarak  Kartal Beko kullanıcılarına Teknik Servis ve Danışmanlık Hizmeti vermeye devam ediyoruz.

Personelimiz TSE belgeli ve alanında uzmanlaşmış bir ekipten oluşmaktadır. Kullandığımız ekipmanlar orijinal Beko yedek parçalarından oluşmaktadır. Gerçekleştirdiğimiz işçiliğimize ve kullandığımız orijinal yedek parçalara  bir yıl garanti veriyoruz.

Beko ürünlerinizi daha uzun ömürlü ve tam performans kullanabilmeniz için periyodik bakımlarının zamanında ve işinin ehli kişilerce yapılması gerekmektedir. Beyaz Eşya Teknik Servis olarak uzman kadromuzla Beko cihazlarınızın profesyonel bakımlarını yapmaktayız.

Bir telefon kadar yakınınızdayız.  numaralı çağrı merkezimizden bize hemen ulaşabilirsiniz.

Siz değerli Beko kullanıcıları için  numaralı hattımızdan 7/24 kesintisiz Teknik Servis Hizmeti vermeye devam ediyoruz.

 

Beko Kartal Buzdolabı Servisi

Beko Buzdolapları her ne kadar sağlam ve kaliteli cihazlar olsa da, kullanımdan ya da dış etkenlerden dolayı zamanla çeşitli arızalar meydana gelebilir. Beyaz Eşya Teknik Servis olarak her türlü Beko Buzdolabı modelinin, uzman ve deneyimli teknik personelimiz ile tamirini yapmaktayız. Beko Buzdolabınızda meydana gelebilecek, Beko Buzdolabı Buzlanma SorunuBeko Buzdolabı Soğutmama SorunuBeko Buzdolabı Sesli Çalışma SorunuBeko Buzdolabı Hiç Çalışmama Sorunu gibi sorunlar ile karşılaştığınızda   numaralı Kartal Beko Buzdolabı Servisini arayabilirsiniz.

Beko Kartal Çamaşır Makinesi Servisi

Beko Çamaşır Makineleri günümüzde oldukça teknolojik işlevlere sahip cihazlardır. Çamaşır makinelerinde düzenli olarak bakım yapmak, hem daha iyi yıkamalarını sağlar hem de daha uzun süre arızalanmadan kullanmanızı sağlar. Fakat her şeye rağmen çamaşır makinesinde çeşitli arızalar meydana gelebilir. Beko Çamaşır Makinesinin su almamasıBeko Çamaşır Makinesinin suyu boşaltmamasıBeko Çamaşır Makinesini titreşim yaparak çok gürültülü çalışmasıBeko Çamaşır Makinesinin deterjan almamasıBeko Çamaşır Makinesi kazanının dönmemesiBeko Çamaşır Makinesinin sıkma yapmamasıBeko Çamaşır Makinesinde kaçak elektrik oluşması yada sigortayı attırması gibi arızalar en sık rastlanan Beko Çamaşır Makinesi arızalarıdır. Beko Çamaşır Makineleri Tamiri için, arıza durumunda Kartal Beko Çamaşır Makinesi Servisinin numaralı telefonunu arayabilirsiniz.

Beko Kartal Bulaşık Makinesi Servisi

Beyaz Eşya Teknik Servis olarak, Beko Bulaşık Makinesi tüm modelleri için tamir ve bakım servis hizmeti vermekteyiz.  numaralı müşteri hizmetlerini aramanız durumunda Beko Bulaşık Makinesi Tamiri konusunda uzman ekibimiz en kısa sürede vermiş olduğunuz adrese geleceklerdir.

Beko Kartal Fırın Servisi

Beko Fırınlar yada Ankastre Fırınlar modern mutfakların en gözde yardımcılarındandır. Kartal Beko Fırın Servisi, ankastre fırınlarınız için montaj, bakım, arıza, yedek parça ve aksesuar temini konusunda gerekli tüm çözümleri bir arada sunar. Beko Fırınlar yada Ankastre Fırın Arızası durumunda doğabilecek tehlikeli durumlara karşı vakit kaybetmeden servisimizi aramanız emniyetiniz açısında faydalı olacaktır. Kartal Beko Mikrodalga Fırın Tamiri, Kartal Beko Küçük Ev Aletleri Tamiri Kartal Beko Beyaz Eşya Tamiri , Kartal Beko Derin Dondurucu Tamiri , Kartal Beko Kurutma Makinesi Tamiri Kartal Beko Set Üstü Ocak Tamiri , Kartal Beko Aspiratör Tamiri Kartal Beko Set Üstü Fırın Tamiri, Kartal Beko Ankastre Tamiri, Kartal Beko Isıtma ve Soğutma Sistemleri Tamiri, Kartal Beko Elektrikli Süpürge Tamiri Beyaz Eşya Teknik Servis tarafından yapılmaktadır.

Dünyaca ünlü BEKO markasının Kartal servisi olarak hizmet vermekteyiz. Kartal çevresinden alınan tüm arıza bildirilerine anında yanıt veriyor, hızlı ve kesim çözümler sunuyoruz.
Kartal Beko servisimiz ile makinalarınızın kapınızdan alınarak atölyemizde arıza tespiti için belirli test ve analizlere tabi tutulmaktadır. Arıza tespiti yapıldıktan sonra durum sizlere bildirilerek onarımı yapılmaktadır.

Kartal Beko Servisi olarak onarımını yaptığımız ürünleri 1 yıl garanti kapsamı içine alıyor böylece her hangi bir arıza yaşanırsa ürünlerinize orijinal yedek parça hizmeti ve ücretsiz bakım hizmeti sunmaktayız.
Siemens beyaz eşyalarınız için değişmez gerçek arızalarınızda uzman bir kişiyi bulmak önemlidir çünkü bu ürünler çok hassastır yapılan arızanın tekrarlanmaması için en son eğitimi almış teknisyenlerimiz ve en donanımlı araçlarımız ile Kartal da hizmet vermekteyiz sizde ayrıcalıklı servis hizmetimizden yararlanmak için Kartal Beko servisine   numaralı çağrı merkezi numaramızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

 

Leave A Reply