☎️ 0212 883 05 09 Beyaz Eşya Servisi

Samsung Servisi – Bosch Servisi – Vestel Servisi – Arçelik Servisi – Beko Servisi – Altus Servisi – Franke Servisi – Siemens Servisi

beyaz-esya-servisis

Maltepe Beko servisi olarak uzman ekibimiz ile 7/24 Maltepe semt ve mahallelerine hizmet vermekteyiz.

 

Maltepe Beko buzdolabı tamiri , Maltepe Beko çamaşır makinası tamiri , Maltepe Beko bulaşık makinası tamiri , Maltepe Beko kombi servisi , Maltepe Beko ankastre servisi , Maltepe Beko fırın servisi ürünlerinin tamir ve bakımını yapmaktayız. Tamir ve bakım bölümünde çalışan personellerimiz alanlarında uzman ve etkin kişilerdir.

Maltepe Beko servisi olarak uzman ekibimiz ile 7/24 Maltepe bölgesine hizmet vermekteyiz.
Dünyaca ünlü BEKO markasının Maltepe servisi olarak hizmet vermekteyiz. Maltepe çevresinden alınan tüm arıza bildirilerine anında yanıt veriyor, hızlı ve kesim çözümler sunuyoruz.
Maltepe Beko servisimiz ile makinalarınızın kapınızdan alınarak atölyemizde arıza tespiti için belirli test ve analizlere tabi tutulmaktadır. Arıza tespiti yapıldıktan sonra durum sizlere bildirilerek onarımı yapılmaktadır.

Maltepe Beko servisi olarak onarımını yaptığımız ürünleri 1 yıl garanti kapsamı içine alıyor böylece her hangi bir arıza yaşanırsa ürünlerinize orijinal yedek parça hizmeti ve ücretsiz bakım hizmeti sunmaktayız.
Siemens beyaz eşyalarınız için değişmez gerçek arızalarınızda uzman bir kişiyi bulmak önemlidir çünkü bu ürünler çok hassastır yapılan arızanın tekrarlanmaması için en son eğitimi almış teknisyenlerimiz ve en donanımlı araçlarımız ile Maltepe da hizmet vermekteyiz sizde ayrıcalıklı servis hizmetimizden yararlanmak için Maltepe Beko servisine   numaralı çağrı merkezi numaramızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Maltepe Beko bulaşık makinesi servisi

Maltepe Beko bulaşık makinesi servisi  seren servis 15  yılı aşan süre zarfında sizlere her daim hizmet vererek cihazlarınızın en iyi şekilde tamir edilmesi için tüm çabalarımızı sarf ediyoruz.çünkü,

Müşteri memnuniyeti, dürüstlük ve güler yüzlü olmak ilkemizdir.
Profesyonel ve hızlı servis hizmetini firma prensibi olarak kabul etmiş firmamız, 2004 yılından beri siz değerli müşterilerimize sorunsuz hizmet vermektedir. Yıllara dayanan tecrübemiz ile hatasız hizmetlerimiz için Maltepe Beko bulaşık makinesi servisi size bir telefon kadar yakın,bu nedenle,

Bazı bulasik makinesi tamir servisleri sizlerin cihazlarında daha büyük hasarların oluşmasına neden olmasının tek sebebi siz müşterilerimizin kurumsal olmayan servisleri tercih etmenizdir.çünkü,

kısaca özetlemek gerekirse İşinde başarılı olmayan ve uzun yıllardır bu hizmette işinin ehli olmayan bulasik makinesi tamir servislerine itibar etmeyiniz.üstelik, Siz müşterilerimizin işini en iyi şekilde karşılayarak bulasik makinelerinizin eskisinden daha iyi çalışma sağlaması için tüm çabalarımızı sarf ediyoruz. haftanın her günü    iletişim numaralarımızdan Maltepe Beko bulasik makinesi servisi ni arayarak aynı gün içerisinde yardım alabilirsiniz.

 

 

Leave A Reply