☎️ 0212 883 05 09 Beyaz Eşya Servisi

Samsung Servisi – Bosch Servisi – Vestel Servisi – Arçelik Servisi – Beko Servisi – Altus Servisi – Franke Servisi – Siemens Servisi

beyaz-esya-servisis

Başakşehir Arçelik Servisi

Başakşehir Arçelik Servisi 0212 883 05 09 beyaz eşyalar için teknik servis hizmeti verir.

Bakımları yapılması gereken beyaz eşyaların Başakşehir Arçelik Servisi tarafından bakımları yapılır. Bakım zamanı geldiğinde bakımları yapılmayan beyaz eşyalar zamanla ciddi hasarlara neden olabilirler. Bu nedenle beyaz eşyaların bakımlarını yapmak çok önemlidir.

Başakşehir beyaz eşya yetkili servisi sayesinde beyaz eşyalar daha uzun süre kullanılıyor. Başakşehir beyaz eşya servisi beyaz eşyaların yıllık bakımlarını yaparak, beyaz eşyaların kullanım ömrünün uzamasını sağlıyor.

Düzenli bakımları yapılmayan beyaz eşyalar kullanıcılara bazı sorunlar çıkarmaktadır. Bu nedenle klima, çamaşır makinesi, kurutma makinesi ve bulaşık makinesi gibi eşyaların düzenli olarak bakımlarının yapılması gerekmektedir. Bakım yapmak beyaz eşyaların kullanım ömrünü uzatır.

Başakşehir Arçelik Bulaşık Makinesi Servisi

Başakşehir Arçelik Bulaşık Makinesi Servisi olarak bulaşık makinelerinin de düzenli bakım ve onarımlarının yapılması gerekmektedir. Bulaşık makineleri filtreleri zaman içerisinde tıkanabilir ve temizleme işlemini tam anlamıyla gerçekleştiremez. Makinelerinin temizliğinin yapılmasının ardından yılda en az bir defa da Arçelik Bulaşık Makinesi Servisi tarafından bakımları yapılmalıdır.

Başakşehir Arçelik Buzdolabı Servisi

Başakşehir Arçelik Buzdolabı Servisi olarak buzdolabı bakım ve onarımlarını gerçekleştirmekteyiz. Beyaz eşya seçerken, enerji tasarrufu, boyu ve kapasitesi belirleyici olan kriterlerdendir. Arçelik Buzdolabı Servisi olarak bu yazıda beyaz eşya türleri içerisinden buzdolabı içinde bakım ve onarım servis hizmeti vermekteyiz.

Başakşehir Arçelik Çamaşır Makinesi Servisi

Çamaşır makinelerine düzenli olarak bakım yapmak çok önemlidir. Düzenli bakım yapılan makineler hem kıyafetlerin temiz yıkanmasını engellemez hem de makinenin daha uzun süre kullanımını sağlar. Düzenli bakımı yapılmayan makinelerde zamanla küf ve bakteri oluşumu başlar. Bu durumda temizlenmesi rağmen çamaşırlarda kötü koku oluşmasına neden olur. Bu durum kullanıcıları özellikle yıkadığı çamaşırların temizliği ile övünen ev hanımlarını oldukça rahatsız eder. Arçelik Çamaşır Makinesi Servisi tarafından çamaşır makinelerinin belirli aralıklarla bakımlarının yapılması gerekir. Teknik bakımları Servisin yapması ne kadar önemliyse kullanıcı tarafından günlük bakımların yapılması da oldukça önemlidir.

beyaz-esya-servisi

Başakşehir Arçelik Kurutma Makinesi Servisi

Kurutma makineleri özellikle çamaşır kurutmak için balkonu ya da bahçesi olmayan insanların kurtarıcısı bir cihazdır. Hem yerden hem de zamandan tasarruf etmeyi sağlar. Arçelik Kurutma Makinesi Servisi kurutma makinelerinin bakım ve onarım ihtiyaçlarını sağlar.

Başakşehir Arçelik Klima Servisi

Öncelikle klima bakımlarına önem verin, güvendiğiniz firmalarla çalışın. Su kullanan sistemlerde, klimanın su haznesindeki su günde en az birkaç kez değiştirilmeli, su haznesinin temizliğine özen gösterilmelidir. Klimaların derecelerini çok düşük seviyelere ayarlamayın. Klima ısı derecesini seçerken dış ortamla iç ortam arasındaki ısı farkının %20’den veya 8-10 dereceden fazla olmamasına özen gösterin. Örneğin dış ortamdaki hava sıcaklığı 40 derece ise klima ayarı en düşük 30-31 derece olmalıdır. İnsan vücudunun iç ısısı 37-38 derecedir. Bulunulan ortamın ısısı bu değerin %30’undan daha soğuksa giyinerek vücut ısınızı korumamız gerekir. Yaz günlerinde ince giysiler giyildiği için bulunulan ortamın ısısının 26 dereceden daha soğuk olması hastalıklara davetiye çıkarır.

Yaptığımız bütün parça değişimi ve parça tamiri işlemlerine 1 yıl garanti ve bakım hizmeti veriyoruz.

Başakşehir Arçelik Beyaz Eşya Servisi Hizmet Noktaları

Altınşehir Mahallesi Arçelik Servisi

Bahçeşehir 1. Kısım Mahallesi Arçelik Servisi

Bahçeşehir 2. Kısım Mahallesi Arçelik Servisi

Başak Mahallesi Arçelik Servisi

Başakşehir Mahallesi Arçelik Servisi

Güvercintepe Mahallesi Arçelik Servisi

İkitelli Osb Mahallesi Arçelik Servisi

Kayabaşı Mahallesi Arçelik Servisi

Şahintepe Mahallesi Arçelik Servisi

Şamlar Mahallesi Arçelik Servisi

Ziya Gökalp Mahallesi Arçelik Servisi

0212 883 05 09

Bahçeşehir Arçelik Servisi

 

Leave A Reply