☎️ 0212 883 05 09 Beyaz Eşya Servisi

Samsung Servisi – Bosch Servisi – Vestel Servisi – Arçelik Servisi – Beko Servisi – Altus Servisi – Franke Servisi – Siemens Servisi

beyaz-esya-servisis

Beylikdüzü Buzdolabı tamircisi  hizmetlerimiz tüm model ürün ve cihazlarda sağlanmaktadır. Size en yakındaki Buzdolabı servisi ekiplerimize 0212 883 05 09 numaradan hemen ulaşabilirsiniz. Soğutma sorunları, Su sızıntısı, Buzlanma, Sesli Gürültülü çalışması, elektrik sorunları, Motor ve çeşitli aksam arızaları kalıcı olarak deneyimli teknisyenlerimiz tarafından çözümlenir.

Beylikdüzü Buzdolabı Tamircisi

Buzdolabı çalışmıyorsa bir çok farklı sorunu olabilir.

Buzdolabınızın çalışmamasının birkaç farklı nedeni olabilir. Sorunun nedenini bulmak için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz:

Güç Bağlantısı: Buzdolabının prize tam olarak takıldığından emin olun. Bunu kontrol etmek için, başka bir cihazı aynı prizde deneyebilirsiniz.

Devre Kesici veya Sigorta Kontrolü: Buzdolabınızın bağlı olduğu devre kesiciyi veya sigortayı kontrol edin. Eğer sigorta atmışsa veya devre kesici açıksa, bunları tekrar etkinleştirin. Eğer bu durum sık sık oluyorsa, elektrik ağı yüksek bir güç çekimine sahip olabilir ve bir elektrikçiden yardım almanız gerekebilir.

Termostat Ayarları: Buzdolabınızın termostat ayarlarını kontrol edin. Belki yanlışlıkla soğutma seviyesini düşürmüş veya kapatmış olabilirsiniz. Termostat ayarlarını kontrol edin ve gerekiyorsa soğutma seviyesini artırın.

Buzdolabınızda yaşanabilecek tüm teknik sorunlar, kullanıcı bazlı hatalar, parça ve aksam sorunları, elektrik ve elektronik tüm arızalarda hızlı servis alın. Deneyimli teknisyenlerimizle İstanbul genelinde Aynı gün adresinize ulaşıyoruz.

Arıza Tespiti : Buzdolabı ürünleriniz özel teknolojik ekipmanlarla arıza tespitine alınır. Sorun tespiti yapılmadan müşterilerimize tamir onarım fiyatları belirtilmez. Tamiri yapılmayan cihazlar ve beyaz eşyalar için ücret alınmaz sadece servis ücreti talep edilir. Cihazlardaki arıza tespitini en deneyimli teknik personellerimiz yapar.

Yedek Parça : Buzdolabı ürünleriniz özel teknolojik ekipmanlarla arıza tespitine alınır. Sorun tespiti yapılmadan müşterilerimize tamir onarım fiyatları belirtilmez. Tamiri yapılmayan cihazlar ve beyaz eşyalar için ücret alınmaz sadece servis ücreti talep edilir. Cihazlardaki arıza tespitini en deneyimli teknik personellerimiz yapar.

Servis Ücreti  : Cihazların servis ücretleri marka ve modele göre farklılık göstermektedir. Cihaz sahibi müşterilerimize yanlış bilgi aktarmamak adına sitemizde servis fiyatları belirtilmemiştir. Lütfen Ankara artı servis çağrı merkezini şimdi arayarak detaylı bilgi alınız.

Buzdolabı çalışmıyorsa bir çok farklı sorunu olabilir.

Buzdolabınızda bir arıza yaşıyorsanız ve bu arızayı kendiniz gideremiyorsanız, bir buzdolabı tamircisi ile iletişime geçmek en iyi çözüm olacaktır.

Buzdolabı teknik sorunları hemen ele alınmalı ve gerektiğinde bir buzdolabı tamircisi tarafından onarılmalıdır. Bu, buzdolabınızın daha uzun süre verimli bir şekilde çalışmasını sağlar ve yiyeceklerinizi güvenli bir şekilde saklar.

Eğer buzdolabınızda yaşadığınız arıza hala giderilemiyorsa veya daha fazla yardıma ihtiyacınız varsa, bir profesyonel buzdolabı tamircisi ile iletişime geçmeniz gerekebilir. Arızanın doğasına ve karmaşıklığına bağlı olarak, buzdolabınızın onarımı veya bakımı profesyonel yardım gerektirebilir.

Aşağıda yer alan tüm markalarda servisimizden teknik servis alabilirsiniz. Merkez buzdolabı servis olarak Arçelik, Bosch, Siemens, Vestel, Beko, Profilo, Ariston, Samsung, Lg, Regal ve diğer tüm markalarda özel servis olarak destek vermekteyiz.

Bahçeşehir Buzdolabı Servisi

Leave A Reply