☎️ 0212 883 05 09 Beyaz Eşya Servisi

Samsung Servisi – Bosch Servisi – Vestel Servisi – Arçelik Servisi – Beko Servisi – Altus Servisi – Franke Servisi – Siemens Servisi

beyaz-esya-servisis

Büyükçekmece Arçelik Servisi

Büyükçekmece Arçelik Servisi 0212 883 05 09  beyaz eşyalar için servis hizmeti verir. Büyükçekmece Arçelik Servisi bulaşık makinesi, buzdolabı, klima, çamaşır makinesi ve kurutma makinesi gibi bütün beyaz eşyaların gerekli olan bakım ve onarımlarını gerçekleştirir. Beyaz eşyaların uzun süreli kullanımı için mutlaka düzenli olarak Büyükçekmece Arçelik Servisi ile irtibata geçiniz.

Büyükçekmece beyaz eşya yetkili servisi sayesinde beyaz eşyalar daha uzun süre kullanılıyor. Büyükçekmece beyaz eşya servisi beyaz eşyaların yıllık bakımlarını yaparak, beyaz eşyaların kullanım ömrünün uzamasını sağlıyor.

Beyaz eşyalar belli bir kullanım ömrü olan elektronik cihazlardır. Kullanım ömürleri dolduktan sonra çalışamaz hale gelirler. Klima, bulaşık makinesi, buzdolabı, çamaşır makinesi ve kurutma makinesi gibi beyaz eşyaların ortalama kullanım ömrü 10 yıldır. Bu sürenin kısalması ya da uzaması tamamen kullanıcının kullanımına göre değişmektedir. Düzenli bakımları yapılan beyaz eşyaların kullanımı 10 yılı aşarken, bakımları yapılmayan ihmal edilen beyaz eşyaların kullanım süresi kısalmaktadır.

 

Büyükçekmece Arçelik Bulaşık Makinesi Servisi

Arçelik Bulaşık Makinesi Servisi olarak bulaşık makinelerinin de düzenli bakım ve onarımlarının yapılması gerekmektedir. Bulaşık makineleri filtreleri zaman içerisinde tıkanabilir ve temizleme işlemini tam anlamıyla gerçekleştiremez. Makinelerinin temizliğinin yapılmasının ardından yılda en az bir defa da Büyükçekmece Bulaşık Makinesi Servisi tarafından bakımları yapılmalıdır.

Büyükçekmece Arçelik Buzdolabı Servisi

Büyükçekmece Buzdolabı Servisi olarak buzdolabı bakım ve onarımlarını gerçekleştirmekteyiz. Beyaz eşya seçerken, enerji tasarrufu, boyu ve kapasitesi belirleyici olan kriterlerdendir. Arçelik Buzdolabı Servisi olarak bu yazıda beyaz eşya türleri içerisinden buzdolabı içinde bakım ve onarım servis hizmeti vermekteyiz.

Büyükçekmece Arçelik Çamaşır Makinesi Servisi

Çamaşır makinelerine düzenli olarak bakım yapmak çok önemlidir. Düzenli bakım yapılan makineler hem kıyafetlerin temiz yıkanmasını engellemez hem de makinenin daha uzun süre kullanımını sağlar. Düzenli bakımı yapılmayan makinelerde zamanla küf ve bakteri oluşumu başlar. Bu durumda temizlenmesi rağmen çamaşırlarda kötü koku oluşmasına neden olur. Bu durum kullanıcıları özellikle yıkadığı çamaşırların temizliğiyle övünen ev hanımlarını oldukça rahatsız eder.

Arçelik Çamaşır Makinesi Servisi tarafından çamaşır makinelerinin belirli aralıklarla bakımlarının yapılması gerekir. Teknik bakımları Servisin yapması ne kadar önemliyse kullanıcı tarafından günlük bakımların yapılması da oldukça önemlidir.

Büyükçekmece Arçelik Kurutma Makinesi Servisi

Kurutma makineleri özellikle çamaşır kurutmak için balkonu ya da bahçesi olmayan insanların kurtarıcısı bir cihazdır. Hem yerden hem de zamandan tasarruf etmeyi sağlar. Arçelik Kurutma Makinesi Servisi kurutma makinelerinin bakım ve onarım ihtiyaçlarını sağlar.

Büyükçekmece Arçelik Klima Servisi

Klimalar yazın soğutma kışın ise ısınma ihtiyacımızı sağlarlar. Uzun süreli kullanım için klimaların düzenli bakımlarının yapılması gerekmektedir. Klima bakımı yılda en az bir kez özellikle yaz aylarına girmeden yapılmalıdır. Klima bakımını doğru zamanda yapmak ve hijyenik bir klima bakımı için Arçelik Klima Servisi hizmeti veren servisimiz ile irtibata geçirilmelidir. Mevsim bakımları, motor ve iç hazne bakımları, filtre bakımı gibi her ayrıntı, klima üretici firması veya bakım Servisi tarafından yapılır. Kontroller, ünitelerin iç ve dış temizlikleri, klima gazı dolumu gibi konuların tamamı, servis tarafından yapılan klima bakımı içerisinde yapılır.

Yaptığımız bütün parça değişimi ve parça tamiri işlemlerine 1 yıl garanti ve bakım hizmeti veriyoruz.

Büyükçekmece Arçelik Beyaz Eşya Servisi Hizmet Noktaları

19 Mayıs Mahallesi Arçelik Servisi

Ahmediye Mahallesi Arçelik Servisi

Alkent 2000 Mahallesi Arçelik Servisi

Atatürk Mahallesi Arçelik Servisi

Bahçelievler Mahallesi Arçelik Servisi

Celaliye Mahallesi Arçelik Servisi

Cumhuriyet Mahallesi Arçelik Servisi

Çakmaklı Mahallesi Arçelik Servisi

Dizdariye Mahallesi Arçelik Servisi

Ekinoba Mahallesi Arçelik Servisi

Fatih Mahallesi Arçelik Servisi

Güzelce Mahallesi Arçelik Servisi

Hürriyet Mahallesi Arçelik Servisi

Kamiloba Mahallesi Arçelik Servisi

Karaağaç Mahallesi Arçelik Servisi

Kumburgaz Mahallesi Arçelik Servisi

Mimaroba Mahallesi Arçelik Servisi

Mimarsinan Mahallesi Arçelik Servisi

Murat Çesme Mahallesi Arçelik Servisi

Pınartepe Mahallesi Arçelik Servisi

Sinanoba Mahallesi Arçelik Servisi

Türkoba Mahallesi Arçelik Servisi

Ulus Mahallesi Arçelik Servisi

Yenimahalle Mahallesi Arçelik Servisi

 

Leave A Reply