☎️ 0212 883 05 09 Beyaz Eşya Servisi

Samsung Servisi – Bosch Servisi – Vestel Servisi – Arçelik Servisi – Beko Servisi – Altus Servisi – Franke Servisi – Siemens Servisi

beyaz-esya-servisis

Esenyurt Arçelik Servisi

Esenyurt Arçelik Servisi 0212 883 05 09 beyaz eşyalar için servis hizmeti verir.

Esenyurt Arçelik Servisi bulaşık makinesi, buzdolabı, klima, çamaşır makinesi ve kurutma makinesi gibi bütün beyaz eşyaların gerekli olan bakım ve onarımlarını gerçekleştirir. Beyaz eşyaların uzun süreli kullanımı için mutlaka düzenli olarak Esenyurt Arçelik Servisi ile irtibata geçiniz.

Esenyurt beyaz eşya yetkili servisi sayesinde beyaz eşyalar daha uzun süre kullanılıyor. Esenyurt beyaz eşya servisi beyaz eşyaların yıllık bakımlarını yaparak, beyaz eşyaların kullanım ömrünün uzamasını sağlıyor.

Beyaz eşyalar belli bir kullanım ömrü olan elektronik cihazlardır. Kullanım ömürleri dolduktan sonra çalışamaz hale gelirler. Klima, bulaşık makinesi, buzdolabı, çamaşır makinesi ve kurutma makinesi gibi beyaz eşyaların ortalama kullanım ömrü 10 yıldır. Bu sürenin kısalması ya da uzaması tamamen kullanıcının kullanımına göre değişmektedir. Düzenli bakımları yapılan beyaz eşyaların kullanımı 10 yılı aşarken, bakımları yapılmayan ihmal edilen beyaz eşyaların kullanım süresi kısalmaktadır.

Esenyurt Arçelik Bulaşık Makinesi Servisi

Arçelik Bulaşık Makinesi Servisi olarak bulaşık makinelerinin de düzenli bakım ve onarımlarının yapılması gerekmektedir. Bulaşık makineleri filtreleri zaman içerisinde tıkanabilir ve temizleme işlemini tam anlamıyla gerçekleştiremez. Makinelerinin temizliğinin yapılmasının ardından yılda en az bir defa da Esenyurt Bulaşık Makinesi Servisi tarafından bakımları yapılmalıdır.

Esenyurt Arçelik Buzdolabı Servisi

Esenyurt Buzdolabı Servisi olarak buzdolabı bakım ve onarımlarını gerçekleştirmekteyiz. Beyaz eşya seçerken, enerji tasarrufu, boyu ve kapasitesi belirleyici olan kriterlerdendir. Arçelik Buzdolabı Servisi olarak bu yazıda beyaz eşya türleri içerisinden buzdolabı içinde bakım ve onarım servis hizmeti vermekteyiz.

Esenyurt Arçelik Çamaşır Makinesi Servisi

Çamaşır makinelerine düzenli olarak bakım yapmak çok önemlidir. Düzenli bakım yapılan makineler hem kıyafetlerin temiz yıkanmasını engellemez hem de makinenin daha uzun süre kullanımını sağlar. Düzenli bakımı yapılmayan makinelerde zamanla küf ve bakteri oluşumu başlar. Bu durumda temizlenmesi rağmen çamaşırlarda kötü koku oluşmasına neden olur. Bu durum kullanıcıları özellikle yıkadığı çamaşırların temizliğiyle övünen ev hanımlarını oldukça rahatsız eder.

Arçelik Çamaşır Makinesi Servisi tarafından çamaşır makinelerinin belirli aralıklarla bakımlarının yapılması gerekir. Teknik bakımları Servisin yapması ne kadar önemliyse kullanıcı tarafından günlük bakımların yapılması da oldukça önemlidir.

Esenyurt Arçelik Kurutma Makinesi Servisi

Kurutma makineleri özellikle çamaşır kurutmak için balkonu ya da bahçesi olmayan insanların kurtarıcısı bir cihazdır. Hem yerden hem de zamandan tasarruf etmeyi sağlar. Arçelik Kurutma Makinesi Servisi kurutma makinelerinin bakım ve onarım ihtiyaçlarını sağlar.

Esenyurt Arçelik Klima Servisi

Klimalar yazın soğutma kışın ise ısınma ihtiyacımızı sağlarlar. Uzun süreli kullanım için klimaların düzenli bakımlarının yapılması gerekmektedir. Klima bakımı yılda en az bir kez özellikle yaz aylarına girmeden yapılmalıdır. Klima bakımını doğru zamanda yapmak ve hijyenik bir klima bakımı için Arçelik Klima Servisi hizmeti veren servisimiz ile irtibata geçirilmelidir. Mevsim bakımları, motor ve iç hazne bakımları, filtre bakımı gibi her ayrıntı, klima üretici firması veya bakım Servisi tarafından yapılır. Kontroller, ünitelerin iç ve dış temizlikleri, klima gazı dolumu gibi konuların tamamı, servis tarafından yapılan klima bakımı içerisinde yapılır.

Yaptığımız bütün parça değişimi ve parça tamiri işlemlerine 1 yıl garanti ve bakım hizmeti veriyoruz.

Esenyurt Arçelik Beyaz Eşya Servisi Hizmet Noktaları

Akçaburgaz Mahallesi Arçelik Servisi

Akevler Mahallesi Arçelik Servisi

Akşemseddin Mahallesi Arçelik Servisi

Ardıçlı Mahallesi Arçelik Servisi

Aşık Veysel Mahallesi Arçelik Servisi

Atatürk Mahallesi Arçelik Servisi

Bağlarçeşme Mahallesi Arçelik Servisi

Balıkyolu Mahallesi Arçelik Servisi

Barbaros Hayrettin Paşa Mahallesi Arçelik Servisi

Battalgazi Mahallesi Arçelik Servisi

Cumhuriyet Mahallesi Arçelik Servisi

Çınar Mahallesi Arçelik Servisi

Esenkent Mahallesi Arçelik Servisi

Fatih Mahallesi Arçelik Servisi

Gökevler Mahallesi Arçelik Servisi

Güzelyurt Mahallesi Arçelik Servisi

Hürriyet Mahallesi Arçelik Servisi

İncirtepe Mahallesi Arçelik Servisi

İnönü Mahallesi Arçelik Servisi

İstiklal Mahallesi Arçelik Servisi

Koza Mahallesi Arçelik Servisi

Mehmet Akif Ersoy Mahallesi Arçelik Servisi

Mehterçeşme Mahallesi Arçelik Servisi

Mevlana Mahallesi Arçelik Servisi

Namık Kemal Mahallesi Arçelik Servisi

Necip Fazıl Kısakürek Mahallesi Arçelik Servisi

Orhan Gazi Mahallesi Arçelik Servisi

Osmangazi Mahallesi Arçelik Servisi

Örnek Mahallesi Arçelik Servisi

Pınar Mahallesi Arçelik Servisi

Piri Reis Mahallesi Arçelik Servisi

Saadetdere Mahallesi Arçelik Servisi

Selahaddin Eyyubi Mahallesi Arçelik Servisi

Sultaniye Mahallesi Arçelik Servisi

Süleymaniye Mahallesi Arçelik Servisi

Şehitler Mahallesi Arçelik Servisi

Talatpaşa Mahallesi Arçelik Servisi

Turgut Özal Mahallesi Arçelik Servisi

Üçevler Mahallesi Arçelik Servisi

Yenikent Mahallesi Arçelik Servisi

Yeşilkent Mahallesi Arçelik Servisi

Yunus Emre Mahallesi Arçelik Servisi

Zafer Mahallesi Arçelik Servisi

0212 883 05 09

 

Leave A Reply