☎️ 0212 883 05 09 Beyaz Eşya Servisi

Samsung Servisi – Bosch Servisi – Vestel Servisi – Arçelik Servisi – Beko Servisi – Altus Servisi – Franke Servisi – Siemens Servisi

beyaz-esya-servisis

Maltepe Arçelik Servisi olarak uzman ekibimiz ile 7/24 Maltepe semt ve mahallelerine hizmet vermekteyiz.

Maltepe Arçelik Buzdolabı Servisi , Maltepe Arçelik Çamaşır Makinası Servisi , Maltepe Arçelik Bulaşık Makinası Servisi , Maltepe Arçelik Kombi Servisi , Maltepe Arçelik Ankastre Servisi  , Maltepe Arçelik Fırın Servisi ürünlerinin tamir ve bakımını yapmaktayız. Tamir ve bakım bölümünde çalışan personellerimiz alanlarında uzman ve etkin kişilerdir.

Beyaz Eşya Teknik Servis olarak  Maltepe Arçelik Servisi kullanıcılarına Teknik Servis ve Danışmanlık Hizmeti vermeye devam ediyoruz. Maltepe Arçelik Servisi

Personelimiz TSE belgeli ve alanında uzmanlaşmış bir ekipten oluşmaktadır. Kullandığımız ekipmanlar orijinal Arçelik yedek parçalarından oluşmaktadır. Gerçekleştirdiğimiz işçiliğimize ve kullandığımız orijinal yedek parçalara  bir yıl garanti veriyoruz.

Arçelik ürünlerinizi daha uzun ömürlü ve tam performans kullanabilmeniz için periyodik bakımlarının zamanında ve işinin ehli kişilerce yapılması gerekmektedir. Beyaz Eşya Teknik Servis olarak uzman kadromuzla Arçelik cihazlarınızın profesyonel bakımlarını yapmaktayız.

Bir telefon kadar yakınınızdayız.  numaralı çağrı merkezimizden bize hemen ulaşabilirsiniz. Maltepe Arçelik Servisi

Siz değerli Arçelik kullanıcıları için  numaralı hattımızdan 7/24 kesintisiz Teknik Servis Hizmeti vermeye devam ediyoruz.

 

Arçelik Maltepe Buzdolabı Servisi

Arçelik Buzdolapları her ne kadar sağlam ve kaliteli cihazlar olsa da, kullanımdan ya da dış etkenlerden dolayı zamanla çeşitli arızalar meydana gelebilir. Beyaz Eşya Teknik Servis olarak her türlü Arçelik Buzdolabı modelinin, uzman ve deneyimli teknik personelimiz ile tamirini yapmaktayız. Arçelik Buzdolabınızda meydana gelebilecek, Arçelik Buzdolabı Buzlanma SorunuArçelik Buzdolabı Soğutmama SorunuArçelik Buzdolabı Sesli Çalışma SorunuArçelik Buzdolabı Hiç Çalışmama Sorunu gibi sorunlar ile karşılaştığınızda   numaralı Maltepe Arçelik Buzdolabı Servisini arayabilirsiniz.

Arçelik Maltepe Çamaşır Makinesi Servisi

Arçelik Çamaşır Makineleri günümüzde oldukça teknolojik işlevlere sahip cihazlardır. Çamaşır makinelerinde düzenli olarak bakım yapmak, hem daha iyi yıkamalarını sağlar hem de daha uzun süre arızalanmadan kullanmanızı sağlar. Fakat her şeye rağmen çamaşır makinesinde çeşitli arızalar meydana gelebilir. Arçelik Çamaşır Makinesinin su almamasıArçelik Çamaşır Makinesinin suyu boşaltmamasıArçelik Çamaşır Makinesini titreşim yaparak çok gürültülü çalışmasıArçelik Çamaşır Makinesinin deterjan almamasıArçelik Çamaşır Makinesi kazanının dönmemesiArçelik Çamaşır Makinesinin sıkma yapmamasıArçelik Çamaşır Makinesinde kaçak elektrik oluşması yada sigortayı attırması gibi arızalar en sık rastlanan Arçelik Çamaşır Makinesi arızalarıdır. Arçelik Çamaşır Makineleri Tamiri için, arıza durumunda Maltepe Arçelik Çamaşır Makinesi Servisinin numaralı telefonunu arayabilirsiniz.

Arçelik Maltepe Bulaşık Makinesi Servisi

Beyaz Eşya Teknik Servis olarak, Arçelik Bulaşık Makinesi tüm modelleri için tamir ve bakım servis hizmeti vermekteyiz.  numaralı müşteri hizmetlerini aramanız durumunda Arçelik Bulaşık Makinesi Tamiri konusunda uzman ekibimiz en kısa sürede vermiş olduğunuz adrese geleceklerdir. Maltepe Arçelik Servisi

Arçelik Maltepe Fırın Servisi

Arçelik Fırınlar yada Ankastre Fırınlar modern mutfakların en gözde yardımcılarındandır. Maltepe Arçelik Fırın Servisi, ankastre fırınlarınız için montaj, bakım, arıza, yedek parça ve aksesuar temini konusunda gerekli tüm çözümleri bir arada sunar. Arçelik Fırınlar yada Ankastre Fırın Arızası durumunda doğabilecek tehlikeli durumlara karşı vakit kaybetmeden servisimizi aramanız emniyetiniz açısında faydalı olacaktır. Maltepe Arçelik Mikrodalga Fırın Tamiri, Maltepe Arçelik Küçük Ev Aletleri Tamiri Maltepe Arçelik Beyaz Eşya Tamiri , Maltepe Arçelik Derin Dondurucu Tamiri , Maltepe Arçelik Kurutma Makinesi Tamiri Maltepe Arçelik Set Üstü Ocak Tamiri , Maltepe Arçelik Aspiratör Tamiri Maltepe Arçelik Set Üstü Fırın Tamiri, Maltepe Arçelik Ankastre Tamiri, Maltepe Arçelik Isıtma ve Soğutma Sistemleri Tamiri, Maltepe Arçelik Elektrikli Süpürge Tamiri Beyaz Eşya Teknik Servis tarafından yapılmaktadır.

Dünyaca ünlü ARÇELİK markasının Maltepe servisi olarak hizmet vermekteyiz. Maltepe çevresinden alınan tüm arıza bildirilerine anında yanıt veriyor, hızlı ve kesim çözümler sunuyoruz.
Maltepe Arçelik servisimiz ile makinalarınızın kapınızdan alınarak atölyemizde arıza tespiti için belirli test ve analizlere tabi tutulmaktadır. Arıza tespiti yapıldıktan sonra durum sizlere bildirilerek onarımı yapılmaktadır.

Maltepe Arçelik Servisi olarak onarımını yaptığımız ürünleri 1 yıl garanti kapsamı içine alıyor böylece her hangi bir arıza yaşanırsa ürünlerinize orijinal yedek parça hizmeti ve ücretsiz bakım hizmeti sunmaktayız.
Siemens beyaz eşyalarınız için değişmez gerçek arızalarınızda uzman bir kişiyi bulmak önemlidir çünkü bu ürünler çok hassastır yapılan arızanın tekrarlanmaması için en son eğitimi almış teknisyenlerimiz ve en donanımlı araçlarımız ile Maltepe da hizmet vermekteyiz sizde ayrıcalıklı servis hizmetimizden yararlanmak için Maltepe Arçelik servisine   numaralı çağrı merkezi numaramızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

 

 

 

 

 

Leave A Reply