☎️ 0212 883 05 09 Beyaz Eşya Servisi

Samsung Servisi – Bosch Servisi – Vestel Servisi – Arçelik Servisi – Beko Servisi – Altus Servisi – Franke Servisi – Siemens Servisi

beyaz-esya-servisis

 Sancaktepe Arçelik Servisi olarak uzman ekibimiz ile 7/24 Sancaktepe semt ve mahallelerine hizmet vermekteyiz.

 

Sancaktepe Arçelik Buzdolabı Servisi , Sancaktepe Arçelik Çamaşır Makinası Servisi , Sancaktepe Arçelik Bulaşık Makinası Servisi , Sancaktepe Arçelik Kombi Servisi , Sancaktepe Arçelik Ankastre Servisi  , Sancaktepe Arçelik Fırın Servisi ürünlerinin tamir ve bakımını yapmaktayız. Tamir ve bakım bölümünde çalışan personellerimiz alanlarında uzman ve etkin kişilerdir.

Beyaz Eşya Teknik Servis olarak  Sancaktepe Arçelik Servisi kullanıcılarına Teknik Servis ve Danışmanlık Hizmeti vermeye devam ediyoruz. Sancaktepe Arçelik Servisi

Personelimiz TSE belgeli ve alanında uzmanlaşmış bir ekipten oluşmaktadır. Kullandığımız ekipmanlar orijinal Arçelik yedek parçalarından oluşmaktadır. Gerçekleştirdiğimiz işçiliğimize ve kullandığımız orijinal yedek parçalara  bir yıl garanti veriyoruz.

Arçelik ürünlerinizi daha uzun ömürlü ve tam performans kullanabilmeniz için periyodik bakımlarının zamanında ve işinin ehli kişilerce yapılması gerekmektedir. Beyaz Eşya Teknik Servis olarak uzman kadromuzla Arçelik cihazlarınızın profesyonel bakımlarını yapmaktayız.

Bir telefon kadar yakınınızdayız.  numaralı çağrı merkezimizden bize hemen ulaşabilirsiniz. Sancaktepe Arçelik Servisi

Siz değerli Arçelik kullanıcıları için  numaralı hattımızdan 7/24 kesintisiz Teknik Servis Hizmeti vermeye devam ediyoruz.

 

Arçelik Sancaktepe Buzdolabı Servisi

Arçelik Buzdolapları her ne kadar sağlam ve kaliteli cihazlar olsa da, kullanımdan ya da dış etkenlerden dolayı zamanla çeşitli arızalar meydana gelebilir. Beyaz Eşya Teknik Servis olarak her türlü Arçelik Buzdolabı modelinin, uzman ve deneyimli teknik personelimiz ile tamirini yapmaktayız. Arçelik Buzdolabınızda meydana gelebilecek, Arçelik Buzdolabı Buzlanma SorunuArçelik Buzdolabı Soğutmama SorunuArçelik Buzdolabı Sesli Çalışma SorunuArçelik Buzdolabı Hiç Çalışmama Sorunu gibi sorunlar ile karşılaştığınızda   numaralı Sancaktepe Arçelik Buzdolabı Servisini arayabilirsiniz.

Arçelik Sancaktepe Çamaşır Makinesi Servisi

Arçelik Çamaşır Makineleri günümüzde oldukça teknolojik işlevlere sahip cihazlardır. Çamaşır makinelerinde düzenli olarak bakım yapmak, hem daha iyi yıkamalarını sağlar hem de daha uzun süre arızalanmadan kullanmanızı sağlar. Fakat her şeye rağmen çamaşır makinesinde çeşitli arızalar meydana gelebilir. Arçelik Çamaşır Makinesinin su almamasıArçelik Çamaşır Makinesinin suyu boşaltmamasıArçelik Çamaşır Makinesini titreşim yaparak çok gürültülü çalışmasıArçelik Çamaşır Makinesinin deterjan almamasıArçelik Çamaşır Makinesi kazanının dönmemesiArçelik Çamaşır Makinesinin sıkma yapmamasıArçelik Çamaşır Makinesinde kaçak elektrik oluşması yada sigortayı attırması gibi arızalar en sık rastlanan Arçelik Çamaşır Makinesi arızalarıdır. Arçelik Çamaşır Makineleri Tamiri için, arıza durumunda Sancaktepe Arçelik Çamaşır Makinesi Servisinin numaralı telefonunu arayabilirsiniz.

Arçelik Sancaktepe Bulaşık Makinesi Servisi

Beyaz Eşya Teknik Servis olarak, Arçelik Bulaşık Makinesi tüm modelleri için tamir ve bakım servis hizmeti vermekteyiz.  numaralı müşteri hizmetlerini aramanız durumunda Arçelik Bulaşık Makinesi Tamiri konusunda uzman ekibimiz en kısa sürede vermiş olduğunuz adrese geleceklerdir. Sancaktepe Arçelik Servisi

Arçelik Sancaktepe Fırın Servisi

Arçelik Fırınlar yada Ankastre Fırınlar modern mutfakların en gözde yardımcılarındandır. Sancaktepe Arçelik Fırın Servisi, ankastre fırınlarınız için montaj, bakım, arıza, yedek parça ve aksesuar temini konusunda gerekli tüm çözümleri bir arada sunar. Arçelik Fırınlar yada Ankastre Fırın Arızası durumunda doğabilecek tehlikeli durumlara karşı vakit kaybetmeden servisimizi aramanız emniyetiniz açısında faydalı olacaktır. Sancaktepe Arçelik Mikrodalga Fırın Tamiri, Sancaktepe Arçelik Küçük Ev Aletleri Tamiri Sancaktepe Arçelik Beyaz Eşya Tamiri , Sancaktepe Arçelik Derin Dondurucu Tamiri , Sancaktepe Arçelik Kurutma Makinesi Tamiri Sancaktepe Arçelik Set Üstü Ocak Tamiri , Sancaktepe Arçelik Aspiratör Tamiri Sancaktepe Arçelik Set Üstü Fırın Tamiri, Sancaktepe Arçelik Ankastre Tamiri, Sancaktepe Arçelik Isıtma ve Soğutma Sistemleri Tamiri, Sancaktepe Arçelik Elektrikli Süpürge Tamiri Beyaz Eşya Teknik Servis tarafından yapılmaktadır.

Dünyaca ünlü ARÇELİK markasının Sancaktepe servisi olarak hizmet vermekteyiz. Sancaktepe çevresinden alınan tüm arıza bildirilerine anında yanıt veriyor, hızlı ve kesim çözümler sunuyoruz.
Sancaktepe Arçelik servisimiz ile makinalarınızın kapınızdan alınarak atölyemizde arıza tespiti için belirli test ve analizlere tabi tutulmaktadır. Arıza tespiti yapıldıktan sonra durum sizlere bildirilerek onarımı yapılmaktadır.

Sancaktepe Arçelik Servisi olarak onarımını yaptığımız ürünleri 1 yıl garanti kapsamı içine alıyor böylece her hangi bir arıza yaşanırsa ürünlerinize orijinal yedek parça hizmeti ve ücretsiz bakım hizmeti sunmaktayız.
Siemens beyaz eşyalarınız için değişmez gerçek arızalarınızda uzman bir kişiyi bulmak önemlidir çünkü bu ürünler çok hassastır yapılan arızanın tekrarlanmaması için en son eğitimi almış teknisyenlerimiz ve en donanımlı araçlarımız ile Sancaktepe da hizmet vermekteyiz sizde ayrıcalıklı servis hizmetimizden yararlanmak için Sancaktepe Arçelik servisine   numaralı çağrı merkezi numaramızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

 

 

 

 

 

Leave A Reply